Sponsors

Nieuwe Sponsor?

Indien u interesse heeft om onze voetbalclub te steunen, bespreken we graag met u onze sponsormogelijkheden. Wij kunnen u verschillende formules aanbieden van hoofdsponsor tot schenking van een wedstrijdbal. Aarzel niet ons te contacteren op steve@garagewauters.be of 0476/860384.


Hoofdsponsors

Garage Wauters www.garagewauters.beTervuursesteenweg 281, Leefdaal

Swings VerzekeringenTervuursesteenweg 41, Bertem

Bosmans nv tuinendier@bosmansnv.be, Tervuursesteenweg 185, Bertem

Moeys www.moeys.bePaardenstraat 13, Bertem

JVL Support www.jvlsupport.beBlijenberg 8, Leefdaal

Bier- en Wijnhuis www.bierenwijnhuis.beWeygenstraat 110A, Bertem

Fortis bank, Tervuursesteenweg 177, Bertem

CostSavers www.costsavers.eu, Hof van Terbank 10, Meerbeek

Verdeyen David, Everbergsesteenweg 41, Leefdaal

AD DelhaizeTervuursesteenweg 154, Heverlee

Uniglobe Axontravel http://www.uniglobe.be/axontravel

Sponsors

Argenta bertem@argenta.be

Axon Travel www.axontravel.be

Bart Vanderelst finance tax legal consultancy bart@bartvanderelst.be

Bertem Motors bertemmotors@skynet.be

Botanica www.tuincentrumbotanica.be

BV BXMA Architectuur post@bxma.eu

Café ’t Blok pintje_geens@hotmail.com

Carrefour Express Leefdaal robby.houbrigts@skynet.bev

Centea www.centea.be

Cvba Vanderhulst Andre

De Coninck NV, containerdienst en afvalverwerking info@de.coninck.be

De Fruitschuur

Delletrans info@delletrans.be

Deno-Bellefroid BVBA

Dexia Kessel-Lo

Dieder de Loodgieters info@diederdeloodgieter.be

DVM Concept david@dvmconcept.be

DVV verzekeringen Kortenberg verbiest@dvv.be

Electro-service Van Rechem

Frituur Den Trul

Frituur ’t Dorp frituurdorp@gmail.com

Garage Bruno bruno@garagebruno.be

Garage Jennes leefdaal@jennes.be, Tervuursesteenweg, 369 3061 Leefdaal

Garage Sterckx

Huis Jerome Collin info@jeromecollin.be

Houthandel Vandenhoeck houthandel.vandenhoeck@belgacom.net

Ideal Cars, aan- en verkoop tweedehandswagens

Ifac www.ifacservice.be

Immodrome vastgoed immo@immodrome.be

Intelliwat, alg. elektriciteitswerken info@intelliwatt.be

JD’S Bunk, bank, verzekeringen boekhouding jdsmoneyspinner@telenet.be

Jens Wauters, alg. elektriciteitswerken info@jenswauters.be

Jl Financial Partners +32(0)470/075920 +32(0)497/706702

Kapsalon De No & Co kapsalondeno_co@telenet.be

Koffiebranderij Rom

KS products Leefdaal, keepersuitrusting

Louis Delhaize Bertem

Michiels Gunther brandstoffen brandstoffen@michielsgunther.be

Moeys Alex

Produvino wijnen info@produvino.be

Reisbureau Uniglobe Axon Travel, Leuven

Restaurant Bertem Brug info@bertembrug.be

Restaurant Vital info@restaurantvital.be

Robeet Bike Style NV www.robeet.be

Slagerij Guido en Diane

Slagerij ’t Lekkerbekse t.lekkerbekske@telenet.be

Taes Tuinhuisjes info@taes.be

Torox Vastgoed Nv info@torox.be

Tuincentrum Vossem BVBA

Veronica Cars www.veronicacars.be

Vlasselaer Consulting